Staňte sa tajným agentom s BEAR nibbles!

Home / Blog / Staňte sa tajným agentom s BEAR nibbles!

Zbierajte kartičky a obaly z YOYO od BEAR nibbles a staňte sa aj vy tajným agentom!

Ako na to?

1) Nakúpte v našom eshope www.detskastrava.eu alebo u našich odberateľov yoyo (ľubovoľnej príchute) od BEAR nibbles.

2) Vystrihnite si z nich 10 ks BEARcode (čiarový kód) alebo si odložte 10 ks obalov (bez poškodeného čiarového kódu). Rovnako si odložte aj BEAR’s SPY adventure kartičky 🙂

3) Pošlite nám tieto čiarové kódy, resp obaly na našu adresu: Ellas – detská strava s.r.o., Drobného 14, 841 01 Bratislava a nezabudnite uviesť aj vašu adresu a telefónne číslo. BEAR sa veľmi poteší aj rôznym kresbám či listom 🙂 Čiarové kódy a obaly nám samozrejme môžete odovzdať aj priamo pri osobnom odbere.

4) Poštou vám odošleme, resp. pri osobnom odbere odovzdáme jedinečný SPY kit, ktorý obsahuje špeciálne okuliare, ktorými prečítate tajnú šifru na vašich odložených kartičkách a tzv. “Cluespaper” plný lúštenia a nálepiek.

5) Vy a vaše deti ste pripravení stať sa tajnými agentmi a pomôcť BEAR agentovi pochytať zločincov po celom svete!

PS: SPY kit je dostupný len v angličtine a je úplne zadarmo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

YOYO si zakúpite kliknutím na tento odkaz

Aké kartičky to vlastne zbierame v roku 2017?

V roku 2017 sa spolu s agentom BEAR-om a jeho pomocníkmi z D.O.D. (Department of Danger) vydáme po stopách zlých zločincov z M.O.B. (Ministry of Baddies). Títo desiati zločinci pobehujú kade-tade po svete a vašou úlohou je dostať ich späť za mreže! Celkovo spolu s agentmi z D.O.D. navštívite 60 zaujímavých svetových miest, vďaka ktorým môžete vylúštiť kde sa nachádza hlavné sídlo M.O.B.

Ak Vám počas roka bude niektorá kartička chýbať alebo budete mať z niektorej nazvyš, neváhajte navštíviť našu novozaloženú skupinu na Facebook-u, kde si ich môžeme spoločne vymieňať.