BEAR-ova cesta za zaujímavosťami!

28 marca, 2019/0/0

 Vydajte sa s BEAR-om na cestu za zaujímavosťami sveta!

 

Ako na to?

1) Nakúpte v našom eshope www.detskastrava.eu alebo u našich odberateľov yoyo (ľubovoľnej príchute) od BEAR nibbles.

2) Vystrihnite si z nich 10 ks “vstupeniek” z obalov (umiestnené na zadnej strane yoyo) alebo si odložte 10 ks samotných obalov. Rovnako si odložte aj priložené kartičky.

3) Pošlite nám tieto “vstupenky”, resp. obaly na našu adresu: Ellas – detská strava s.r.o., Agátová 10/A, 841 01 Bratislava a nezabudnite uviesť aj meno vášho dieťaťa, vašu adresu a telefónne číslo. Všetky listy sú a budú adresované priamo deťom.

4) Poštou vám odošleme špeciálne BEAR-ove “múzeum zaujímavostí”. Vy a vaše deti ste tak pripravení vydať sa na cestu za tými najúžasnejšími a najčudnejšími vecami na svete a vytvoriť si spolu s BEAR-om veľkú výstavu kuriozít!

PS: “Múzeum zaujímavostí” a nálepky sú dostupné len v angličtine a sú úplne zadarmo, rovnako ako poštovné (od nás k vám). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

BEAR-ova výstava kuriozít!

 

Cesta, vďaka ktorej objavíte tie najväčšie a najčudnejšie zaujímavosti sveta, sa začala! Spoločne s BEAR-om sa preplavíme ohromujúcim podmorským svetom (Astounding aquatics), pozrieme si udivujúce umenie (Astonishing arts), objavíme prekvapujúcu vedu a rôzne vynálezy (Surprising science & inventions), nazrieme do sveta mätúcich rastlín a zvierat (Perplexing plants & animals), posvietime si na prehistorické zvláštnosti (Peculiar prehistoric), odhalíme extrémne čudá (Extreme oddities) a pocestujeme späť v čase obzrieť si zázraky starovekého svete (Ancient world wonders), a vytvoríme tak obrovskú zbierku tých najväčších kuriozít na zemeguli!

Dokážete spolu s BEAR-om nazbierať všetkých 80 kartičiek a pomôcť vytvoriť BEAR-ovu výstavu kuriozít? 

Navigation