Radi by sme s Vami ostali v kontakte!

15 mája, 2018/0/0

Radi by sme s Vami ostali v kontakte!

 

Máme na Vás menšiu prosbu. Začiatkom tohto týždňa sme aktualizovali naše všeobecné obchodné podmienky a aby ste mohli naplno využívať všetky naše služby, radi by sme Vás požiadali o súhlas s týmito novými pravidlami. Ak súhlasiť nebudete, nič sa nedeje, no radi by sme Vám aj naďalej oznamovali ako sa na Slovensku darí BEAR-ovi, aké novinky od Ella’s kitchen alebo Organix-u v našom eshope pribudli alebo aké spolupráce sa nám pre Vás podarilo uzavrieť.

Sami dobre vieme, že sa s takýmito žiadosťami vo Vašej emailovej schránke roztrhlo vrece, ide však len o pár kliknutí, ktoré Vám zaberú približne 1 minútu. Ak s nami chcete ostať v kontakte, prečítajte si ako sme naše obchodné podmienky upravili a kliknite na odkaz nižšie. Ďakujeme za Váš čas a prajeme pekný deň!

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV – AKTUÁLNA VERZIA

Predávajúci vyhlasuje, že všetky poskytnuté osobné údaje považuje za dôverné, použije ich len k uskutočneniu plnenia kúpnej zmluvy a nebude ich zverejňovať, poskytovať tretej osobe a pod. Výnimkou sú situácie, ktoré súvisia s distribúciou objednaného tovaru a s platobným stykom (oznámenie mena a priezviska, adresy dodania, emailovej adresy a telefonického kontaktu). Osobné údaje, ktoré Kupujúci poskytne Predávajúcemu sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade s so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Predávajúci týmto získava od Kupujúceho súhlas so spracovaním a uchovávaním týchto osobných údajov za účelom plnenia kúpnej zmluvy, a to až do písomného odvolania súhlasu s týmto spracovávaním. Kupujúci berie na vedomie, že svoje údaje poskytnuté Predávajúcemu pre marketingové účely poskytuje spoločnosti Ellas – detská strava s.r.o. dobrovoľne. Súhlas so spracovaním osobných údajov udelený spoločnosti Ellas – detská strava s.r.o. pre marketingové účely je platný pre obdobie 7 rokov, najneskôr však do odvolania súhlasu Kupujúcim.

Plné znenie našich všeobecných obchodných podmienok si môžete prečítať tu.

Ak súhlasite, tu sa môžete zapísať do nášho nového newslettra!

Navigation