Radi by sme s Vami ostali v kontakte!

máj 15, 2018/0/0

Radi by sme s Vami ostali v kontakte!

 

Máme na Vás menšiu prosbu. Začiatkom tohto týždňa sme aktualizovali naše všeobecné obchodné podmienky a aby ste mohli naplno využívať všetky naše služby, radi by sme Vás požiadali o súhlas s týmito novými pravidlami. Ak súhlasiť nebudete, nič sa nedeje, no radi by sme Vám aj naďalej oznamovali ako sa na Slovensku darí BEAR-ovi, aké novinky od Ella’s kitchen alebo Organix-u v našom eshope pribudli alebo aké spolupráce sa nám pre Vás podarilo uzavrieť.

Sami dobre vieme, že sa s takýmito žiadosťami vo Vašej emailovej schránke roztrhlo vrece, ide však len o pár kliknutí, ktoré Vám zaberú približne 1 minútu. Ak s nami chcete ostať v kontakte, prečítajte si ako sme naše obchodné podmienky upravili a kliknite na odkaz nižšie. Ďakujeme za Váš čas a prajeme pekný deň!

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV – AKTUÁLNA VERZIA

Predávajúci vyhlasuje, že všetky poskytnuté osobné údaje považuje za dôverné, použije ich len k uskutočneniu plnenia kúpnej zmluvy a nebude ich zverejňovať, poskytovať tretej osobe a pod. Výnimkou sú situácie, ktoré súvisia s distribúciou objednaného tovaru a s platobným stykom (oznámenie mena a priezviska, adresy dodania, emailovej adresy a telefonického kontaktu). Osobné údaje, ktoré Kupujúci poskytne Predávajúcemu sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade s so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Predávajúci týmto získava od Kupujúceho súhlas so spracovaním a uchovávaním týchto osobných údajov za účelom plnenia kúpnej zmluvy, a to až do písomného odvolania súhlasu s týmto spracovávaním. Kupujúci berie na vedomie, že svoje údaje poskytnuté Predávajúcemu pre marketingové účely poskytuje spoločnosti Ellas – detská strava s.r.o. dobrovoľne. Súhlas so spracovaním osobných údajov udelený spoločnosti Ellas – detská strava s.r.o. pre marketingové účely je platný pre obdobie 7 rokov, najneskôr však do odvolania súhlasu Kupujúcim.

Plné znenie našich všeobecných obchodných podmienok si môžete prečítať tu.

Ak súhlasite, tu sa môžete zapísať do nášho nového newslettra!

Navigation

Nastavenia súkromia

Google Analytics

Google Analytics štatistiky návštevnosti

_ga

Zrušiť účet?

Váš účet bude vymazaný a všetky dáta budú permanente odstránené bez možnosti obnovenia. Naozaj chcete pokračovať?